31 MAJA do 3 CZERWCA 2018’ długi weekend (Boże Ciało)

JOGA aktywna i regeneracyjna z MAGDĄ KAPELA 2x dziennie (osobna grupa początkująca), PILATES dla chętnych, wykład “O wpływie jogi na organizm” - sesja pytań, konsultacje, oraz wieczorny warsztat w nurcie Gestalt - u progu lata- czego CIAŁO by chCIAŁO ?  ;)

 

Górskie spacery, sauna, masaże albo nieśpieszne pogaduszki i słodkie leniuchowanie..


miejsce: hotel górski - Hala Kalatówki w sercu TATR.

zaprasza: certyfikowana nauczycielka JOGI MAGDA KAPELA

Zajęcia JOGI i Pilatesa wzmocnią Cię i zregenerują! Świeże powietrze sprawi, ze poczujesz się lekki i radosny!

Dzięki vege kuchni oczyścisz i zrównoważysz organizm! Podczas górskich spacerów poczujesz przypływ energii, magię gór!

Pij krystalicznie czystą, źrodlaną wodę! Oddychaj tatrzańskim powietrzem! Ciesz się pełnią życia!

 

W oczekiwaniu na wakacje już teraz sprezentuj sobie udany długi weekend!

Wystarczy wziąć 1 dzień urlopu i można ruszać na czterodniowy warsztat w góry..

 

zaprasza Magda Kapela certyfikowana

nauczycielka Jogi V-tego stopnia: Intermediate Junior III

  

JOGA intensywnie wzmacnia słabsze partie ciała i rozluźnia nadmiernie napięte budując równowagę w ciele prowadzącą bezpośrednio do równowagi systemu nerwowego i spokoju umysłu. Daje nam proste i skuteczne narzędzia do radzenia sobie ze stresami dnia codziennego. Poprawia ukrwienie organizmu stanowiąc niepowtarzalny, uzdrawiający masaż dla narządów wewnętrznych, reguluje gospodarkę hormonalną, odmładza i relaksuje, pomaga oczyszczać ciało z toksyn, wzmacnia odporność psychofizyczną na wielu poziomach. Działa leczniczo na schorzenia kręgosłupa i układu ruchowego, uelastycznia stawy. Pogłębia samoświadomość i świadomość ciała dodając naszym ruchom zwinności i gracji. Wzmacnia zdolność uczenia się, zapamiętywania, koncentracji. Wzmacnia nasz element ziemi, kontakt ze światem zewnętrznym. Równocześnie uczy „stać mocno na nogach” i rozwija intuicje. Dodaje odwagi, pozytywnej energii, radości i otwiera nas na szeroko pojęty rozwój. Regularna praktyka prowadzi do równowagi na wszystkich poziomach ciała, umysłu i ducha. (przed południem joga energetyczna, wieczorem regenerująca)

Zajęcia JOGI poprowadzi Magda Kapela Certyfikowana nauczycielka JOGI metodą B.K.S.Iyengara- piątego stopnia. Obecnie przygotowuje się do obrony seniorskiego stopnia nauczycielskiego.

Regularnie podróżuje do Indii ucząc się JOGI (m.in. dziewięciokrotny staż w Instytucie B.K.S. Iyengara w Punie w Indiach) i praktykując w ashramie medytacyjnym. Posiada uprawnienia państwowe oraz dyplomy wydane w Indiach. Prowadzi zajęcia dla osób na różnym poziomie zaawansowania. Organizuje warsztaty w kraju i za granicą łącząc JOGĘ z różnymi ścieżkami rozwoju - praca z głosem, improwizacja taneczna, plastyka, kreatywne pisanie etc. Zgłębia tajniki medycyny naturalnej, psychologii, różne formy rozwoju osobistego, arteterapii.. Regularnie bierze udział w warsztatach szkoleniowych w Polsce i za granicą. Więcej o mnie CZYTAJ TU jeśli chcesz ;)

 

PILATES - Magda Kapela  uprawnienia instruktorskie od 1998r.

-forma gimnastyki przy spokojnej muzyce w tempie naturalnych oddechów. Oddziałuje wzmacniająco na cały organizm, pomaga zapobiegać problemom z kręgosłupem, a smukła, wyprostowana sylwetka, którą otrzymujemy dzięki regularnym ćwiczeniom to bardzo miły dodatek ; )

Warsztat towarzyszący CZEGO CIAŁO BY chCIAŁO?  

Twórczy, gestaltowski warsztat pracy z ciałem - 3 spotkania wieczorne.
Na co dzień mamy tendencję, by być „szefem” swojego ciała - często dość autorytarnym - nie liczymy się z nim, wymagamy spełniania poleceń, oczekujemy natychmiastowych efektów. Na wieczornych spotkaniach w stodole popracujemy twórczo i rozwojowo, i zadamy sobie pytania: "Jak czuję swoje ciało? Jak je traktuję? Czy słyszę, co do mnie mówi? Jak z nim rozmawiam? Jaki mam obraz mojego ciała?" Stworzymy wspólnie warunki, by „ciało chciało się odezwać” i posłuchamy, co ma nam do powiedzenia. Przyjrzymy się swojej relacji z ciałem i spróbujemy nawiązać z nim dialog, który ma służyć budowaniu partnerskiej współpracy, opartej na zaufaniu, szacunku i zaciekawieniu. Popracujemy wielopłaszczyznowo: poprzez ruch, opowieści, ekspresję plastyczną w oparciu o metody Gestalt. Będziemy pogłębiać świadomość ciała i emocji korzystając z dobrej zabawy. Rozbudzimy u progu lata nie tylko inteligencję, również naszą beztroską, dziecięcą kreatywność..

Warsztat pracy z ciałem i emocjami poprowadzi Kasia Spisak:


Jestem absolwentką 3-letniej Szkoły Counsellingu Gestalt w Krakowie, wcześniej ukończyłam Kurs Umiejętności Interpersonalnych i Podstaw Pomagania, a jeszcze wcześniej psychologię na Uniwersytecie Śląskim. Gestalt towarzyszy mi od dawna, nieustannie mnie inspiruje, i wplata się w moje życie. Oprócz tego od wielu lat praktykuję medytację ZEN, i staram się żyć uważnie. Od 8 lat prowadzę Dobrą Karmę, restaurację wegetariańską w Katowicach, dbając o to, żeby była to przyjazna i gościnna przestrzeń www.dobrakarma.com

 

MIEJSCE:

Hotel Górski na Kalatówkach położony jest na pieknej hali, w drodze na Giewont -teren Tatrzańskiego Parku Narodowego, wyśmienite miejsce na spacery -tu krzyżuje sie wiele szlaków turystycznych W hotelu znajduje sie mała biblioteczka, gry dla dzieci, kawiarnia, sauna, gabinety masażu. Ogrzewanie centralne, ręczniki w pokojach. Hotel ma wlasne ujęcie wody źródlanej którą można pić wprost z kranu.

 

WYŻYWIENIE:

Dwa razy dziennie ciepłe, urozmaicone, zbilansowane wegetariańskie posiłki oraz rozgrzewająca poranna herbata z miodem, imbirem, cytryną +owoc. Odmiana diety na bezmięsną jest bardzo polecana także osobom, które na co dzień nie są wegetarianami. To znakomita okazja do oczyszczenia organizmu z toksyn oraz zasilenia go świeżą porcją witamin i minerałów! – często także inspiracja do trwałych, prozdrowotnych i proekologicznych zmian w diecie i stylu życia ; ) Zapraszamy na krokiety z soczewicą, gołąbki, naleśniki ze szpinakiem - kuchnia sprawdzona wielokrotnie podczas naszych warsztatów.

(jeśli potrzebujesz opcji wegańskiej czy bez glutenu pszennego- zgłoś przy zapisie)

 

 CENNIK:

cena obejmuje: zajęcia warsztatowe
+ wyżywienie+ noclegi+ transport bagażu z Zakopanego

-----795 pln z noclegiem w pokoju 5-cio osobowym z umywalką
(łazienki i toalety w korytarzu- czyste, schludne)
(450 zadatek na konto+ 345 płatne na miejscu)

--cena w tej opcji ze zniżką 745 pln do 20 marca!-----890 pln z noclegiem w pokoju 2 (ew. 3 osobowym) z umywalką
(łazienki i toalety w korytarzu- czyste, schludne)
(500 zadatek na konto+ 390 płatne na miejscu)

--cena w tej opcji ze zniżką 840 pln do 20 marca!

---------

UWAGA ZNIŻKA: w powyższych opcjiach zakwaterowania dla studentów do 26 r.ż,

stałych uczestników (min. 3 moje warsztaty) oraz dla wszystkich,

którzy zapiszą się i wpłacą zadatek przed 20 marca cena analogicznie 745 i 840

(odejmij 50 pln od zadatku)

WAŻNE ! aby skorzystać ze zniżki należy dodatkowo:
1. zapisać się na newsletter na www.YOGAmagdakapela.com
2. udostępnić publicznie jedno z wydarzeń na www.facebook.com/YOGA.magda.kapela
 

---------
-----980 pln z noclegiem w pokoju 2 osobowym z łazienką
(500 zadatek na konto+ 480 płatne na miejscu)

-----905 pln z noclegiem w pokoju 1osobowym z umywalką
(łazienki i toalety w korytarzu- czyste, schludne)
(500 zadatek na konto+ 405 płatne na miejscu)

 

 --------------------
- Ceny dla dzieci - pytaj: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
- możliwość dostawek
- OSOBA TOWARZYSZĄCA (bez zajęć minus 300zł) 

Jeśli nie masz własnej maty i paska daj znać przy zapisie (wypożyczę bezpłatnie) pozostały sprzęt będzie dowieziony na miejsce dla wszystkich. Zajęcia odbywać się będą w jasnej sali z widokiem na Giewont, na tarasie lub w plenerze.
 
DOJAZD:
Dojazd komunikacją do Zakopanego jest dogodny ze wszystkich większych miast w Polsce. Z Zakopanego zabiera nas auto wprost do hotelu na Hali Kalatówki. Jeśli ktoś wybiera się autem do Zakopanego i ma wolne miejsca- proszę o sygnał- prawdopodobnie znajdą się chętni do skorzystania z tych miejsc w zamian za udział w kosztach. W pierwszym dniu bagaż będzie wywieziony do hotelu z Zakopanego z ul.B.Czecha- parking COS. (tam można też zostawić auto- parking ok.15 pln/doba) Z Kuźnic można wyjść na Kalatówki spacerem ok.20 min, brukowaną drogą (albo wyjechać z bagażem samochodem należącym do hotelu)
 
Niezbędne kroki:
1. rezerwacja wstępna miejsca-jak najszybciej
najlepiej mailem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
lub telefonicznie 604 997 202
Zapytaj o dostepność miejsc-podaj opcję zakwaterowania.
 
2.wpłata zadatku-jak najszybciej- jest potwierdzeniem rezerwacji
UWAGA WAŻNE! w tytule wpłaty wpisz:
karnet JOGA-czerwiec-T1
(resztę szczegółów podaj w mailu)
nr konta :44 1140 2004 0000 3302 6138 1638
BRE SA-WBE/Lodz
YOGA MAGDA KAPELA,
al.B-Prazmowskiego 61/6,
31-514 KRAKOW
---O rezerwacji miejsca decyduje kolejność wpłat---
 
W razie wątpliwości chętnie odpowiem na wszelkie pytania!
Serdecznie Zapraszam!
Magda Kapela
tel. 604 997 202
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.